Aydınlıoğlu İnşaat

1981 yılında bir çok mimari yarışmada ödül sahibi olan Y. Mimar Osman Aydınlıoğlu tarafından kurulan Aydınlıoğlu İnşaat, kuruluşundan buyana konsept projeler, mimari avan projeler, uygulama projeleri ve inşaat Taahhüt hizmetleri alanında yurtiçi ve yurtdışında faaliyet göstermiştir. Çok sayıda projeyi başarı ile hayata geçiren Aydınlıoğlu İnşaat, seçkin projeler üretmeye devam etmektedir.

Yenilikçi Bakış Açısı

Yenilikçi fikirlerimiz, insan ve doğa için daima en iyisini üretebilmek amacıyla bize yol gösteren yegâne kılavuzumuzdur.

40 Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Yıllar geçtikçe sağlamlaşan temellerimiz, deneyim ve tecrübemizle yoğruldu. Bugün dünden daha iyiyiz, yarın da bugünden daha iyi olacağız.

Şeffaflık ve Güven

Şeffaflık anlayışını gerek çalışanlarımıza gerekse müşterilerimize yansıtarak doğru olanı, karşılıklı güven çerçevesinde üretmeye çalışıyoruz.

Evrensel Kalite

Kendi insanımızı anlamak için yerel düşünsek de onlara layık olan eserleri dünya standartlarında inşaa ediyor ve uyguluyoruz.

Mimari genel tasarımları ve beraber, proje geliştirme ve danışmanlık, residans, ofis binaları, sağlık tesisleri, kültür – sanat binaları, eski eser restorasyon ve restütisyonları uygulamaları 40 yıllık deneyimizle gerçekleştiriyor, kalite üretiyoruz